חדשות ומאמרים

   - שיטות לא קונבנציונליות ויעילות לחיפוש עבודה .כיצד באמת מומלץ לחפש עבודה
בחיפוש עבודה קיים יתרון עצום להליכה כנגד הזרם. שם המשחק הוא בידול ויצירתיות. כיצד להגיע למשרה מוקדם ככל הניתן ובעמדת פתיחה טובה מיתר המועמדים

המשך המאמר

   חמש יתרונות אסטרטגים בחיפוש
עבודה דרך חברת ההשמה - דה מרקר תמצתנו את חמשת היתרונות האסטרטגים שהעבודה עם חברת השמה מספקת למועמד - יתרונות שעדיין לא נמצא להם תחליף טכנולוגי. הכרות עם 90% מהמשרות בשוק. האם אתה מכיר את כל המשרות בשוק? התשובה היא חד משמעית- לא.

המשך המאמר

   מועסק בפורמט של "עבודה מהבית"?
Ynet   - דע את זכויותיך
בעקבות ההתפתחות הטכולוגית והגלובליזציה, חברות רבות חברות רבות עוברות כיום לפורמט של "עבודה מהבית". מהן הזכויות של העובד במקרה כזה. האם הוא זכאי לתשלום שעות נוספות? האם הוא זכאי להחזר נסיעות?

המשך המאמר

מגוון שרותינודרושים משאבי אנוש מתמחה בהון האנושי על גווניו השונים

:אנו פועלים בשלושה אפיקים מרכזיים
עזרה למחפשי עבודה   •
גיוס עובדים מקצועי   •
פיתוח מערכות HR   •

דרושים משאבי אנוש מהווה צומת מרכזית המספקת את צרכיהם המקצועיים תעסוקתיים של מחפשי עבודה ומעסיקים. חרטנו על דגלנו ביצוע משימתנו זו ללא משוא פנים ע"י צוות מקצועי מנוסה אשר לנגד עיניו עומד הערך המוסף של פעילותנו. אנו מייעצים למועמדים ומביאים להם מנסיוננו גם אם אין לנו משרה פנויה עבורם. אנו מאמינים בפעילות ארוכת טווח ובקשרים אישיים וביכולתם לעשות את ההבדל, על כן, אנו מתמחים באיתור עובדים ייחודים על ידי קשרים פנימיים ארוכי טווח ללא תלות בגורמים חיצוניים כגון אתרי משרות ומודעות דרושים. אנו מיישמים פעילויות גיוס בגישה אחרת ובאמצעות יישום טכנולוגיות חדשניות לאיתור וסינון של מועמדים ובכך מאפשרים הגדלה משמעותית ביכולת ההתאמה בין המשרה לבין המועמד. פעילותנו נבדלת מענף הגיוס המסורתי וזאת בשל ערך מוסף ללקוח ולמועמד אשר נבנים לאורך שנים ומיושמים בעזרת קשרים אישיים וטכנולוגיית גיוס מתקדמת וייחודית רק לנו. ערכים מוספים אלו באים לידי ביטוי ביכולת האבחון המקצועית, באיכות המועמדים ובהתאמתם המקצועית והאישית למשרה ולמעסיק. במשך שנות נסיוננו בשוק הדרושים רכשנו נסיון רב בבניית מערכות HR יעודיות אשר נמצאות בקידמת הטכנולוגיה ואשר נותנות מענה מקיף בכל קשת הגיוס.